Mai is a character from Dawn Safeguard ~Sinful Eschatology~ featuring very long purple hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 114004 |
|---|---|
| Name | Mai |
| Other Names | 舞 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Dawn Safeguard ~Sinful Eschatology~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kaori Mizuhashi, 水橋かおり, みずはし かおり |
| Tags | earrings, hair clips |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mai
Profile
Mai is a character from Dawn Safeguard ~Sinful Eschatology~.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 072scither joined |

Facebook 
Dawn Safeguard ~Sinful Eschatology~