Kaho Suzumura is an unsorted character from Saimin Seishidou known for medium-length black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 114127 |
|---|---|
| Name | Kaho Suzumura |
| Other Names | 鈴村香帆 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Seishidou |
| Media Type | manga |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 91cm |
| School Year | 3rd Year Class D |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaho Suzumura
Profile
Kaho Suzumura is a character from Saimin Seishidou.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| blonda joined |

Facebook 
Saimin Seishidou -Secret Lesson-