Hotaru Marikawa is a character from Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!" featuring short pink hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 117143 |
|---|---|
| Name | Hotaru Marikawa |
| Other Names | 鞠川蛍 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Nagasaki, 長崎みなみ, ながさき みなみ |
| Tags | school uniform |
| Personality | |
| Height | 144cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotaru Marikawa
Profile
Hotaru Marikawa is a character from Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!".
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| WeWatchingAnimeTonight joined |

Facebook 
Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!"