Nagisa Sakaki is an unsorted character from Refrain Moon known for long black hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 1173 |
|---|---|
| Name | Nagisa Sakaki |
| Other Names | 榊 渚(さかき なぎさ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Refrain Moon |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shizuka Itou, 伊藤静, いとう しずか |
| Tags | ponytail |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
| Birthday | December 18 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagisa Sakaki
Profile
Nagisa Sakaki is a character from Refrain Moon.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MargotN joined |

Facebook 
Refrain Moon