Mimi Mikami is an unsorted character from H de Hajiketa Itazura Wizard ~Mahou no Chikara de Itazura Shihoudai!~ known for long purple hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 118078 |
|---|---|
| Name | Mimi Mikami |
| Other Names | 御神みみ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | H de Hajiketa Itazura Wizard ~Mahou no Chikara de Itazura Shihoudai!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Hinata, 日向結希, ひなた ゆき |
| Tags | school uniform, midriff, hair clips, star |
| Personality | |
| Bust | 70cm |
| Waist | 46cm |
| Hip | 72cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mimi Mikami
Profile
Mimi Mikami is a character from H de Hajiketa Itazura Wizard ~Mahou no Chikara de Itazura Shihoudai!~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
H de Hajiketa Itazura Wizard ~Mahou no Chikara de Itazura Shihoudai!~