One of the notable characters from Lucky Pervert!, Rinka is recognized for very long brown hair and yellow eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 119325 |
|---|---|
| Name | Rinka |
| Other Names | りんか |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lucky Pervert! |
| Media Type | media type 24 |
| Voiced By | |
| Tags | shorts, tank top, cleavage, mole |
| Personality | |
| Bust | 131cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 128cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinka
Profile
Rinka is a character from Lucky Pervert!.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Brown hair that is To Waist length.
Profile
The gentle and kind wife next door,she seems to have a careless side.
Her husband has been working away from home for 4 years.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
6
6
Facebook 
Lucky Pervert!