One of the notable characters from Lucky Pervert!, Yuu Kawashita is recognized for long brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119330 |
|---|---|
| Name | Yuu Kawashita |
| Other Names | 川下ゆう |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lucky Pervert! |
| Media Type | media type 24 |
| Voiced By | |
| Tags | ponytail, sweater |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 115cm |
| Age | 32 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuu Kawashita
Profile
Yuu Kawashita is a character from Lucky Pervert!.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Brown hair that is To Chest length.
Profile
You don't get to see her panties, but she wears a thong.Very masochistic, charming, the ultimate in female sex appeal.
Her pheromones are so strong that her each gesture and sound are enough to cause an erection
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ImBurbechYou joined |
9
8
Facebook 
Lucky Pervert!