Operetta is an unsorted character from Torikago Scrap March known for medium-length gray hair, red eyes, and horns ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119717 |
|---|---|
| Name | Operetta |
| Other Names | オペレッタ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Torikago Scrap March |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Megumi Han, 潘めぐみ, はん めぐみ |
| Tags | tie, gloves, glasses, bun, thighhighs, garter belt, cleavage, tanned, headset, hair ornament, horns, curly hair, goat, animal ears |
| Personality | |
| Birthday | March 30 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 163cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Operetta
Profile
Operetta is a character from Torikago Scrap March.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Gray hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Horns |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Torikago Scrap March