One of the notable characters from Torikago Scrap March, Queen is recognized for medium-length blonde hair, green eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119718 |
|---|---|
| Name | Queen |
| Other Names | 女王 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Torikago Scrap March |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Ami Koshimizu, 小清水亜美, こしみず あみ |
| Tags | barefoot, tail, hammer, rings, cleavage, choker, one eye showing, twintails, hair loop, hair ornament, tiara, kitsune, fox ears |
| Personality | |
| Birthday | February 15 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 161cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Queen
Profile
Queen is a character from Torikago Scrap March.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
Profile
White fox| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Torikago Scrap March