Miku Haneoka is a character from Rhythmic Gymnastics (True) featuring short brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 120034 |
|---|---|
| Name | Miku Haneoka |
| Other Names | 羽丘みく |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Rhythmic Gymnastics (True) |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Sakura, , さくら なつみ |
| Tags | twintails, dress, turtleneck, pregnant |
| Personality | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 152cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 88cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miku Haneoka
Profile
Miku Haneoka is a character from Rhythmic Gymnastics (True).
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |

Facebook 
Rhythmic Gymnastics (True)