Mizuki Nonohara is a character from Rhythmic Gymnastics (True) featuring very long green hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 120035 |
|---|---|
| Name | Mizuki Nonohara |
| Other Names | 乃々原水姫 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Rhythmic Gymnastics (True) |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Jun Itabashi, , いたばし じゅん |
| Tags | hairband, leotard |
| Personality | |
| Birthday | July 2 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 159cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Nonohara
Profile
Mizuki Nonohara is a character from Rhythmic Gymnastics (True).
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Green hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rhythmic Gymnastics (True)