Tomomi Shirakawa appears in Rhythmic Gymnastics (True) as an unsorted character with very long orange hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 120036 |
|---|---|
| Name | Tomomi Shirakawa |
| Other Names | 白河トモミ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Rhythmic Gymnastics (True) |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kanoko Hatamiya, 幡宮かのこ, はたみや かのこ |
| Tags | dress, hair ribbons |
| Personality | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 158cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 81cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomomi Shirakawa
Profile
Tomomi Shirakawa is a character from Rhythmic Gymnastics (True).
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Orange hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rhythmic Gymnastics (True)