Lu Tian appears in Rhythmic Gymnastics (True) as an unsorted character with very long gray hair and gray eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 120038 |
|---|---|
| Name | Lu Tian |
| Other Names | 天鹿 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Rhythmic Gymnastics (True) |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuki Kajita, 梶田夕貴, かじた ゆうき |
| Tags | leotard, braid |
| Personality | |
| Birthday | September 21 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 142cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 73cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lu Tian
Profile
Lu Tian is a character from Rhythmic Gymnastics (True).
They have been indexed as Female Teen with Gray eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rhythmic Gymnastics (True)