Airi Sawatari is a character from Namaiki JK Library featuring very long black hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 120494 |
|---|---|
| Name | Airi Sawatari |
| Other Names | |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Namaiki JK Library |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Tags | maid, stockings, garter belt |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 110cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Airi Sawatari
Profile
Airi Sawatari is a character from Namaiki JK Library.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Chromie joined |
| yARRA joined |
3
51
10
80
Facebook 
Namaiki JK Library