Toria (Transformed) is an unsorted character from Kossu Kosu! Anata-gonomi no Kosupure Ecchi Shite Ageru known for very long blue hair and blue / green eyes.
See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 120659 |
|---|---|
| Name | Toria (Transformed) |
| Other Names | トリア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kossu Kosu! Anata-gonomi no Kosupure Ecchi Shite Ageru |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | thighhighs, ponytail, midriff, butterfly, succubus, cleavage, hair intakes, head wings |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Toria (Transformed)
Profile
Toria (Transformed) is a character from Kossu Kosu! Anata-gonomi no Kosupure Ecchi Shite Ageru.
They have been indexed as Female Adult with Blue / Green eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sunflowerseeds joined |
| Chazerfilp joined |

Facebook 
Kossu Kosu! Anata-gonomi no Kosupure Ecchi Shite Ageru