Ryoki is a character from Senran Kagura: Estival Versus featuring very long black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 121423 |
|---|---|
| Name | Ryoki |
| Other Names | 両姫 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Senran Kagura: Estival Versus |
| Media Type | video game |
| Voiced By | Kikuko Inoue, 井上喜久子, いのうえ きくこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 17 |
| Birthday | July 26 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 171cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryoki
Profile
Ryoki is a character from Senran Kagura: Estival Versus.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Senran Kagura (Series) (2011)
Senran Kagura: Estival Versus (2015)
Senran Kagura: Peach Beach Splash (2017)
Shinobi Master Senran Kagura: New Link (2017)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |

Facebook 
