Wakana Takanashi is a character from Mesu Tsumami 3 ~ Shikkari Toshishita Tsuma to Ottori Toshiue Tsuma to no Erohame Nikuyokusei Katsu ~ featuring long orange hair and purple eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 121802 |
|---|---|
| Name | Wakana Takanashi |
| Other Names | 高梨 和奏 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Tsumami 3 ~ Shikkari Toshishita Tsuma to Ottori Toshiue Tsuma to no Erohame Nikuyokusei Katsu ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yui Hibari, 雲雀 ゆい, ひばりゆい |
| Tags | skirt, side ponytail |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wakana Takanashi
Profile
Wakana Takanashi is a character from Mesu Tsumami 3 ~ Shikkari Toshishita Tsuma to Ottori Toshiue Tsuma to no Erohame Nikuyokusei Katsu ~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Orange hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Mesu Tsumami 3 ~ Shikkari Toshishita Tsuma to Ottori Toshiue Tsuma to no Erohame Nikuyokusei Katsu ~ (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| avroravo joined |

Facebook 