Anime girl Mutsuki Suou is a adult with to neck length gray hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 122122 |
|---|---|
| Name | Mutsuki Suou |
| Other Names | 須王睦月 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Nurse Choukyou ~Yakan Shift Etsuraku Karte~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miu Hanayasu, 花安未羽, はなやす みう |
| Tags | nurse |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 118cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mutsuki Suou
Profile
Anime girl Mutsuki Suou is a character from Bakunyuu Nurse Choukyou ~Yakan Shift Etsuraku Karte~.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Gray hair that is To Neck length.
Profile
During the day she's an intelligent and wise nurse, who works reception, manages patient charts, and stands at the dispensary counter.She's a very excellent nurse, but once the nighttime play begins, she suddenly becomes surprisingly perverse.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| reewhyderp joined |
2
6
Facebook 
Bakunyuu Nurse Choukyou ~Yakan Shift Etsuraku Karte~