Anime girl Maju Aomi is a adult with to waist length brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 123403 |
|---|---|
| Name | Maju Aomi |
| Other Names | 青海真珠 |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Ai Kiss 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mari Kirimura, 桐村まり, きりむら まり |
| Tags | ponytail, hair ribbon, ahoge, maid, headdress |
| Personality | |
| Birthday | October 31 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | A |
| Height | 161cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maju Aomi
Profile
Anime girl Maju Aomi is a character from Ai Kiss 2.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|

Facebook 
Ai Kiss 2
Ai Kiss 3
soulless_angel faved