Satomi Minegishi appears in Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 ~Amayakashi Satomi-kaa-san no Attaka Oppai ni Dakarete Ippai Shasei Shitai!~ as one of the main characters with very long white hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 124075 |
|---|---|
| Name | Satomi Minegishi |
| Other Names | 峯岸 里美 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 ~Amayakashi Satomi-kaa-san no Attaka Oppai ni Dakarete Ippai Shasei Shitai!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Arisa Hirano, 平野有紗, ひらの ありさ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 111cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Satomi Minegishi
Profile
Satomi Minegishi is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 ~Amayakashi Satomi-kaa-san no Attaka Oppai ni Dakarete Ippai Shasei Shitai!~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 ~Amayakashi Satomi-kaa-san no Attaka Oppai ni Dakarete Ippai Shasei Shitai!~ (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
68
12
52
Facebook 