One of the notable characters from Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~, Machiko Saitou is recognized for medium-length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 125300 |
|---|---|
| Name | Machiko Saitou |
| Other Names | 斎藤 真知子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Machiko Saitou
Profile
Machiko Saitou is a character from Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
Profile
Her sociable personality and demeanor have given her a good reputation within the school, and she's especially popular among the male students.With her position as a public-health doctor she wears a white coat, but she hates to be seen as plain so she prefers to wear flashy attire under her white coat.
She has good self esteem, and in her private life she streams videos with a hidden look opposite to the face she wears at school, feeling pleasure in being watched by a large number of men.
One day, Machiko's videos are discovered by Nogami and Eri. Nogami uses Eri to investigate her, and obtains evidence that she's secretly doing 'something' at the school.
With that evidence Machiko is threatened by Nogami, and becomes his puppet.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 072scither joined |
5 
Facebook 
Erokyasu! ~Jikkyou! Inran Hokeni~