|
☰ Links
|
|
| ID | 126642 |
|---|---|
| Name | Makina Le Blanchette |
| Other Names | マキナ・ル・ブランシェット |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nozomi Yoneshima, 米島希, よねしま のぞみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Club | Maid Casino |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Makina Le Blanchette
Profile
Anime girl Makina Le Blanchette is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
31
18
57
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!