One of the notable characters from Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~, Azusa Yakumo is recognized for very long brown hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 126648 |
|---|---|
| Name | Azusa Yakumo |
| Other Names | 八雲 梓 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yui Otokura, 乙倉 由依, おつくらゆい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azusa Yakumo
Profile
Azusa Yakumo is a character from Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Valen272 joined |
| meltedsorbet joined |

Facebook 
Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~