Rei Osakabe is an unsorted character from Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~ known for very long purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 126652 |
|---|---|
| Name | Rei Osakabe |
| Other Names | 刑部 澪 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsuka Hano, 波野夏花, はの なつか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Osakabe
Profile
Rei Osakabe is a character from Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |

Facebook 
Haison Shoujo ~Ayashi Madohi no Kago no Sato~
Elias faved