Ritos appears in Elfen King as an unsorted character with very long brown hair, purple eyes, and elf ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 126662 |
|---|---|
| Name | Ritos |
| Other Names | リトス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Elfen King |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Tags | cleavage, pointy ears, glasses |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ritos
Profile
Ritos is a character from Elfen King.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Gotziya joined |
1
1
Facebook 
Elfen King