Anime girl Saizel Howlicia is a adult with to waist length brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127145 |
|---|---|
| Name | Saizel Howlicia |
| Other Names | サイゼル・ハウリシア, Saizeru Haurishia |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Koko Umemiya, 梅宮ここ, うめみや ここ |
| Tags | wolf ears |
| Personality | |
| Height | 176cm |
| Bust | 132cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Saizel Howlicia
Profile
Anime girl Saizel Howlicia is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Animal |
Relations | Relations Graph
Mother of Eibel Haurisia
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
3
37
20
67
Facebook 