One of the notable characters from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!, Brynhildr Valhanna is recognized for very long blue hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127149 |
|---|---|
| Name | Brynhildr Valhanna |
| Other Names | ブリュンヒルド・ヴァルハンナ |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nozomi Yoneshima, 米島希, よねしま のぞみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 177cm |
| Bust | 129cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Brynhildr Valhanna
Profile
Brynhildr Valhanna is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Mother of Kriemhild Valhanna
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
| SHIRO3 joined |
3
64
19
59
Facebook 