Anime girl Natsu Onikawa is a teen with to waist length blonde / yellow hair and gray eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 128050 |
|---|---|
| Name | Natsu Onikawa |
| Other Names | 鬼川ナツ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Roppongi Sadistic Night |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Rui Tanabe, 田辺留依, たなべ るい |
| Tags | dress |
| Personality | |
| Birthday | June 15 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 163cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | AB |
| Age | 17 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsu Onikawa
Profile
Anime girl Natsu Onikawa is a character from Roppongi Sadistic Night.
They have been indexed as Female Adult with Gray eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | (Teen) |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| atsunikki joined |

Facebook 