Yuki Higashikata is a character from Roppongi Sadistic Night featuring very long maroon hair and gray eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 128053 |
|---|---|
| Name | Yuki Higashikata |
| Other Names | 東方 ユウキ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Roppongi Sadistic Night |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Erika Ishitobi, 石飛恵里花, いしとび えりか |
| Tags | wavy hair, dress |
| Personality | |
| Birthday | January 11 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 162cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | B |
| Age | 25 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuki Higashikata
Profile
Yuki Higashikata is a character from Roppongi Sadistic Night.
They have been indexed as Female Adult with Gray eyes and Maroon hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | Maroon | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| paskaperse joined |

Facebook 