|
☰ Links
|
|
| ID | 128111 |
|---|---|
| Name | Kaya Aihara |
| Other Names | 藍原 果耶 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ingoku no Houkago |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 85cm |
| Cup Size | D |
| Waist | 58cm |
| Hips | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaya Aihara
Profile
Anime girl Kaya Aihara is a character from Ingoku no Houkago.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |
19
14
Facebook 
Ingoku no Houkago