|
☰ Links
|
|
| ID | 128113 |
|---|---|
| Name | Tsumugi Tosaka |
| Other Names | 都坂 紬 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ingoku no Houkago |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Keiko Kobayashi, 小林桂子, こばやし けいこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 90cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 61cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsumugi Tosaka
Profile
Anime girl Tsumugi Tosaka is a character from Ingoku no Houkago.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Great Teacher Onizuka ★★★★★
|
SK071 faved Great Teacher Onizuka
|
3
15
30
65
Facebook 
Ingoku no Houkago
SK071 rated