Anime girl Hinano Kasama is a teen with to shoulders length purple hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 128126 |
|---|---|
| Name | Hinano Kasama |
| Other Names | 笠間 陽菜乃 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Real Eroge Situation! DT |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hana Kuga, 空賀花, くが はな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinano Kasama
Profile
Anime girl Hinano Kasama is a character from Real Eroge Situation! DT.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Real Eroge Situation! DT