Anime girl Matsuri Hinomiya is a teen with to waist length maroon hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 128131 |
|---|---|
| Name | Matsuri Hinomiya |
| Other Names | 日ノ宮 祭 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Real Eroge Situation! DT |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukina Yuzuki, 柚木 雪那, ゆずき ゆきな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matsuri Hinomiya
Profile
Anime girl Matsuri Hinomiya is a character from Real Eroge Situation! DT.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Maroon hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Maroon | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| modines joined |

Facebook 
Real Eroge Situation! DT