One of the notable characters from Manzoku Shite yo Kuro Gyaru-chan! ~Bakunyuu B*tch ni Nukaremakuri no Hakudaku Seikatsu~, Aina Kuze is recognized for very long blonde hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 128611 |
|---|---|
| Name | Aina Kuze |
| Other Names | 久世 藍那 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Manzoku Shite yo Kuro Gyaru-chan! ~Bakunyuu B*tch ni Nukaremakuri no Hakudaku Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | choker, school uniform, tanned, gyaru, curly hair, lipstick, cleavage |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 110cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 100cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aina Kuze
Profile
Aina Kuze is a character from Manzoku Shite yo Kuro Gyaru-chan! ~Bakunyuu B*tch ni Nukaremakuri no Hakudaku Seikatsu~.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
Facebook 
Manzoku Shite yo Kuro Gyaru-chan! ~Bakunyuu B*tch ni Nukaremakuri no Hakudaku Seikatsu~