Mayumi Koide is a character from Catch Up Love featuring very long black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 129570 |
|---|---|
| Name | Mayumi Koide |
| Other Names | 小出 麻由美 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Catch Up Love |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rie Hoshika, 星鹿 りえ, ほしか りえ |
| Tags | tights, suit, glasses, boots |
| Personality | |
| Birthday | January 16 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 148cm |
| Weight | 47cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayumi Koide
Profile
Mayumi Koide is a character from Catch Up Love.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Catch Up Love