|
☰ Links
|
|
| ID | 130309 |
|---|---|
| Name | Koharu Kurihashi |
| Other Names | 久利橋 小春 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shura no Chikandou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | braids, hairpin, school uniform |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Kurihashi
Profile
Anime girl Koharu Kurihashi is a character from Shura no Chikandou.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |
19
14
Facebook 
Shura no Chikandou