Aiko Fuyusaki is a character from Garudoma -Joshiryou no Kanrinin- featuring very long orange hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 130573 |
|---|---|
| Name | Aiko Fuyusaki |
| Other Names | 冬咲 藍子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Garudoma -Joshiryou no Kanrinin- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | January 24 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Hip | 91cm |
| Height | 156cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aiko Fuyusaki
Profile
Aiko Fuyusaki is a character from Garudoma -Joshiryou no Kanrinin-.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Orange hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |

Facebook 
Garudoma -Joshiryou no Kanrinin-