Anime girl Mitone Itsutsuji is a adult with to waist length pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 130579 |
|---|---|
| Name | Mitone Itsutsuji |
| Other Names | 五辻 みとね |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Harem x Shangri-La |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 117cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 94cm |
| Cup Size | P |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitone Itsutsuji
Profile
Anime girl Mitone Itsutsuji is a character from Harem x Shangri-La.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
3
37
19
59
Facebook 
Harem x Shangri-La
soulless_angel faved