Tsukasa Hanemiya is a character from Shinshoku featuring very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 132388 |
|---|---|
| Name | Tsukasa Hanemiya |
| Other Names | 羽宮 つかさ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shinshoku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hana Kuga, 空賀花, くが はな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 89cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 58cm |
| Hips | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukasa Hanemiya
Profile
Tsukasa Hanemiya is a character from Shinshoku.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 173737251418 joined |
1
14
11
Facebook 
Shinshoku