Anime girl Neiro Niijima is a teen with to shoulders length pink hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 132390 |
|---|---|
| Name | Neiro Niijima |
| Other Names | 新島 音彩 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shinshoku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aine A. Romero, アイネ・A・ロメロ, |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 87cm |
| Cup Size | E |
| Waist | 57cm |
| Height | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Neiro Niijima
Profile
Anime girl Neiro Niijima is a character from Shinshoku.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| EternallyAngel joined |

Facebook 
Shinshoku