Anime girl Avila Rain is a adult with to ears length blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 133002 |
|---|---|
| Name | Avila Rain |
| Other Names | アビラ・レイン, 花見 るん |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Apostle: Rebellion |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aoi Satou, 佐藤 葵, |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 95cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Avila Rain
Profile
Anime girl Avila Rain is a character from Apostle: Rebellion.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blue hair that is To Ears length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Ears | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Lavvbotomized joined |

Facebook 
Apostle (series)
Apostle: Rebellion