Ai Lin Lee is a character from Apostle: Rebellion featuring hair up / indeterminate black hair and black eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 133005 |
|---|---|
| Name | Ai Lin Lee |
| Other Names | 愛 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Apostle: Rebellion |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Maeda, 前田恵, まえだ けい |
| Tags | buns |
| Personality | |
| Bust | 80cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Lin Lee
Profile
Ai Lin Lee is a character from Apostle: Rebellion.
They have been indexed as Female Adult with Black eyes and Black hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Apostle (series)
Apostle: Rebellion