Anime girl Ristuka Shiomi is a teen with to shoulders length black hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 133052 |
|---|---|
| Name | Ristuka Shiomi |
| Other Names | 潮見 律花 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Little Princess GO! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | February 15 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 162cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ristuka Shiomi
Profile
Anime girl Ristuka Shiomi is a character from Little Princess GO!.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| EternallyAngel joined |
| lambsgoia joined |

Facebook 
Little Princess GO!