☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 133357 |
|---|---|
| Name | Neko Haga |
| Other Names | 刃牙 音子, Haa-nee |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsuyokiss NEXT |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 169cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Neko Haga
Profile
Anime girl Neko Haga is a character from Tsuyokiss NEXT.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 
