One of the notable characters from Tsuyokiss NEXT, Kohane Inase is recognized for medium-length orange hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 133358 |
|---|---|
| Name | Kohane Inase |
| Other Names | 伊那瀬 子羽 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsuyokiss NEXT |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | April 15 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 164cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kohane Inase
Profile
Kohane Inase is a character from Tsuyokiss NEXT.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Orange hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Shoulders | (To Chest) |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Valen272 joined |

Facebook 