Anime girl Yumiko Kamimura is a adult with to neck length black hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 134109 |
|---|---|
| Name | Yumiko Kamimura |
| Other Names | 上村 由美子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Haha no Omanko ni Mosaic o Kakeru Boku ~Okaa-san wa Shakkin Dorei~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 104cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 101cm |
| Age | 37 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yumiko Kamimura
Profile
Anime girl Yumiko Kamimura is a character from Haha no Omanko ni Mosaic o Kakeru Boku ~Okaa-san wa Shakkin Dorei~.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
| soulless_angel joined |
| Kevin777 joined |
6
6
Facebook 
Haha no Omanko ni Mosaic o Kakeru Boku ~Okaa-san wa Shakkin Dorei~
soulless_angel faved