An Beppu appears in Swapping Onsen Ryokou~ Otonari Fuufu ni Ikasare Makuru Ore to Tsuma~ as an unsorted character with very long red hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 134775 |
|---|---|
| Name | An Beppu |
| Other Names | 別府 杏(べっぷ あん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Swapping Onsen Ryokou~ Otonari Fuufu ni Ikasare Makuru Ore to Tsuma~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 100cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
An Beppu
Profile
An Beppu is a character from Swapping Onsen Ryokou~ Otonari Fuufu ni Ikasare Makuru Ore to Tsuma~.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Red hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Swapping Onsen Ryokou~ Otonari Fuufu ni Ikasare Makuru Ore to Tsuma~