Anime girl Kyouko Minato is a adult with to shoulders length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 135043 |
|---|---|
| Name | Kyouko Minato |
| Other Names | 湊 響子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Etching App ~Deai-Kei App de Wake Ari Josei to Love Love S*X~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 65cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Minato
Profile
Anime girl Kyouko Minato is a character from Etching App ~Deai-Kei App de Wake Ari Josei to Love Love S*X~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kevin777 joined |

Facebook 
Etching App ~Deai-Kei App de Wake Ari Josei to Love Love S*X~