Tanya Celtics is a protagonist character from Nyotaika Tensei shita Boku wa Futanari de Musou suru!? ~Demo, Onee-chan-tachi ni wa Zettai ni Katemasen!~ known for short brown hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 135237 |
|---|---|
| Name | Tanya Celtics |
| Other Names | ターニャ・セルティクス |
| Role | Protagonist |
| Primary Assignment | Nyotaika Tensei shita Boku wa Futanari de Musou suru!? ~Demo, Onee-chan-tachi ni wa Zettai ni Katemasen!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tanya Celtics
Profile
Tanya Celtics is a character from Nyotaika Tensei shita Boku wa Futanari de Musou suru!? ~Demo, Onee-chan-tachi ni wa Zettai ni Katemasen!~.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Nyotaika Tensei shita Boku wa Futanari de Musou suru!? ~Demo, Onee-chan-tachi ni wa Zettai ni Katemasen!~ (2023)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| splorg33 joined |
| kokolia joined |

Facebook 