Anime girl Seria Misono is a adult with hip / past hip length blue hair and red eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 135296 |
|---|---|
| Name | Seria Misono |
| Other Names | 御園星愛 (みそのせりあ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Seiyoku Kaihou! In'nyuu Osananajimi Shimai Shisutaa ✕ JK `Watashitachi Futari Tomo, Anata no Medorei ni Shite Moraimasu……♪' |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 121cm |
| Waist | 72cm |
| Hip | 128cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Seria Misono
Profile
Anime girl Seria Misono is a character from Seiyoku Kaihou! In'nyuu Osananajimi Shimai Shisutaa ✕ JK `Watashitachi Futari Tomo, Anata no Medorei ni Shite Moraimasu……♪'.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Seiyoku Kaihou! In'nyuu Osananajimi Shimai Shisutaa ✕ JK `Watashitachi Futari Tomo, Anata no Medorei ni Shite Moraimasu……♪' (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6
6
Facebook 